E-страхування від сайту OSAGO-KIEV.CОМ.UA, ОСАГО ОНЛАЙН

Ви або Ваша компанія хоче зареєструвати страховий поліс на особистий автомобіль або транспорт компанії?

Якщо так, то Вам потрібно знайти ефективний спосіб зробити це.

Оскільки зараз так багато компаній пропонують страхові поліси, важко зрозуміти, які з них підійдуть найкраще.

На щастя, є гарне рішення для Ваших питання. Ви можете зареєструвати свій поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) в Інтернеті за допомогою онлайн-сервісу osago-kiev.com.ua Цей сервіс дозволяє зареєструвати страховий поліс онлайн та отримати підтвердження із сайту МТСБУ.

Після реєстрації документ Ви отримуєте на пошту та у Viber. Також Ви можете зв'язатися з компанією безпосередньо, якщо виникнуть проблеми з страховим полісом, який Ви зареєстрували.

Конкуренція на ринку страхування зростає, і деякі конкуренти можуть похвалитися електронним оформленням страхових продуктів.

Також і проект OSAGO-KIEV.CОМ.UA та його дочірні сайти впровадили технологію онлайн оформлення страхових продуктів. Наразі проект OSAGO-KIEV.CОМ.UA націлений на 7500-9500 оформлених полісів на рік за рахунок застосування технологій оформлення електронних полісів страхування до 2025 року.

Конкуренція в ЄС включає список великих гравців, які за останні кілька років вміло розвивалися і стали відомими завдяки своїм страховим послугам і продуктам. Такі компанії, як Allianz, ACE та Allianz Latin American, пропонують відмінне обслуговування клієнтів та безліч альтернатив з різних продуктів.

Саме тут на допомогу приходить E-страхування від сайту OSAGO-KIEV.CОМ.UA!

7500 - 9500 оформлених полісів на рік - це справді одна з найамбіційніших цифр, що коли-небудь висувалися для онлайн-продажів страхових продуктів - але навіть Allianz або ACE не можуть зрівнятися з нашими амбіціями!

Незважаючи на те, що у нас багато конкурентів, ми прагнемо, щоб наші клієнти завжди отримували необхідні їм послуги за доступною ціною – незалежно від того, який вид страхування Вас цікавить. У зв'язку з цим ми вживаємо заходів для того, щоб кожен міг отримати найкращий сервіс, економію часу та грошей.